سایت آگهی دانشگاه فردوسی

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • black color
No result...

موکاچینو(نوع متفاوت قهوه فوری برای نخستین بار در ایران)

مشاهده همه آگهی های محمدی
تحویل / حمل
جدید
موکاچینو از محصولات پودری بر پایه قهوه و کاکائو می باشد. این محصول به صورت فوری به بازار عرضه شده و در آن شیرینی و تلخی به گونه ای با هم ترکیب شده که هم زمان رضایت مصرف کنندگان شکلات و قهوه را جلب کند. این فرآورده 4 در 1 می باشد و در ساخت آن 4 ماده ی شکر, پودر شیر غیر لبنی, قهوه فوری و پودر کاکائو به کار می رود. موکاچینو برای نخستین بار در ایران با نام تجاری بتسو (betso) عرضه می شود که در تولید آن از بهترین نوع مواد اولیه استفاده شده است و هیچ گونه افزودنی شیمیایی مانند طعم دهنده ها, رنگ دانه های خوراکی, نگهدارنده ها و... در آن به کار نرفته است و با داشتن کافئین بالا در قهوه ی روبوستا, روغن های گیاهی در پودر شیر غیر لبنی, فیبر و انواع مواد معدنی مانند آهن کلسیم, منیزیم, روی,فسفر, مس, پتاسیم, منگنز, ویتامین های a, b1, b2, b3,, c, e در پودر قهوه و کاکائو, با افزودن پودر عصاره ی مالت جو و دو نوع پودر قهوه برای غنی کردن ویتامین های موجود در این فرآورده, سعی شده است علاوه بر افزایش قدرت یادگیری, افزایش انرژی و سرعت متابولیزم بدن باعث شادابی و سلامت پوست و مو شود.

روش آماده سازی: ابتدا یک عدد ساشه را در لیوان ریخته, سپس 180 تا 200 سیسی آب جوش (معادل یک لیوان کاغذی) به آن افزوده, آن را هم زده و میل کنید.
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۶/۲۸
قیمت :8400 تخفیف ویژه 7000
تماس :محمدی
09375956139
051
مشهد تهران و تمام نقاط ایران
email
موکاچینو(نوع متفاوت قهوه فوری برای نخستین بار در ایران)موکاچینو(نوع متفاوت قهوه فوری برای نخستین بار در ایران)موکاچینو(نوع متفاوت قهوه فوری برای نخستین بار در ایران)
بازگشت

ارسال نظر


Security code
ریست کد